Skip to main content

Naša misia

Naša misia

Zdravie vašej rodiny je dôležité pre vás aj pre nás. Vďaka značke Lysol si prajeme vytvoriť svet chránený pred choroboplodnými zárodkami spôsobujúcimi choroby vďaka misii „Prelomiť reťazec infekcie“. Vzdelávaním rodín nielen upratovať, ale taktiež #chranitsvojdomov sme sa zaviazali pomôcť rodinám udržať ich blízkych v bezpečí a šíriť správu, že zdravé návyky vedú k zdravšiemu životu.

Čo nás poháňa

Lysol dbá o to, aby vaša rodina bola zdravá. Naše iniciatívy sú navrhnuté tak, aby podporovali svet, kde sú všetci chránení pred choroboplodnými zárodkami.

 

Od podlahy, kde sa vaša dieťa plazí, cez jeho hračky, až po povrchy, ktorých sa dotkne, vám Lysol pomôže #chranitsvojdomov v každom kúte a povrchu, čo z nich urobí #bezpečnépredotyk, takže vaši blízki budú vždy chránení. Pretože to, čo je pre vás dôležité, je dôležité aj pre nás.

Čistota – každý to vidí inak

Vaše metódy upratovania sa líšia od spôsobu vášho suseda alebo jeho sestry. Preto je dôležité vedieť, že „upratovanie“ neznamená dokonalosť alebo organizáciu, ale skôr bezpečie, zdravie a pohodlie. Lysol eliminuje 99,9 % baktérií a vírusov*.

Mikroorganizmy všade okolo nás

Mikroorganizmy sú všade a usadzujú sa na povrchoch. Aby ste s nimi bojovali každý deň, musíte dezinfikovať, a tým #chranitsvojdomov pravidelne.

Vieme aj to, že zdravie vašej rodiny je vždy najvyššou prioritou. Preto sú naše výrobky bezpečné na použitie, a to aj tam, kde sa deti hrajú, učia sa a spia.

#chrantesvojdomov so značkou Lysol

Pamätajte, že iba čistenie nestačí na zaistenie zdravia vašich blízkych. Musíte taktiež dezinfikovať. My zo značky Lysol sme odhodlaní ponúkať najlepší rad produktov, ktoré vám pomôžu chrániť rodinu.

Fakty o povrchoch v domácnosti pre mamičky

Váš domov je váš raj. Avšak od tašiek s potravinami cez hračky až po obuv sa mikroorganizmy môžu vo vašej domácnosti usadzovať na rôznych povrchoch. Preto je dôležité, aby ste tieto povrchy pravidelne čistili a dezinfikovali a zaistili tak ich bezpečnosť na dotyk. Aby bol váš domov a  rodina vždy chránená pred choroboplodnými zárodkami.

* Lysol dezinfekčný sprej: vírusy na tvrdých neporéznych povrchoch. Lysol dezinfekcia na prádlo: Špecifické vírusy - RSV vírus, koronavírus spôsobujúci prenosné ochorenia zažívacieho traktu (TGE) a SARS-CoV-2 vírus spôsobujúci ochorenie covid-19, herpes simplex vírus typ 1 a vírus chrípky H1N1.Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte označenia a informácie o prípravku.